MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 10289297
nr 1028 9297
GUN
19th century, length: 123 cm, wear.
1800-tal, längd: 123 cm
Condition: slitage
1500
SEK 3400
Monday Mars 28 2016
at 18:35:17
1.000 kr
2.200 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
2.200 kr
2.200 kr (Robot)
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr